Marstasu Kariyer

Marstasu Bilişim Hizmetleri, globalleşen dünyada rekabette fark yaratabilmek için en önemli sermayesinin insan kaynakları olduğunun bilinciyle hareket etmektedir.
Bu amaçla çalışanlarının motivasyon ve memnuniyetine büyük önem vermektedir. Bünyesinde yüzlerce kişiye istihdam imkanı sağlayan Marstasu Bilişim Hizmetleri, kendi gelişim ve büyümesini gerçekleştirirken, topluma da faydalı olmanın gururunu yaşamaktadır.
Marstasu Bilişim Hizmetleri olarak, çalıştığı kurumun geleceğiyle kendi yaşamını bütünleştiren ve yaptığı çalışmalarla değer yaratan insanların oluşturduğu bir yapıya inanıyoruz.

İnsan Kaynaklarının Vizyonu

Yetenekli, kurumuna bağlı ve Marstasu Bilişim Hizmetleri değerlerini benimsemiş, verimli bir iş gücüne sahip olmak.

İnsan Kaynaklarının Misyonu

Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak, kurumumuzun sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak; müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen grubumuzun yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip; potansiyellerini ortaya çıkarıp, sürekli üstün performans göstermelerini sağlayarak, bulunduğu her sektörde en çok tercih edilen grup olmak ve bu konumu korumaktır.

Web Tasarım İş İlanı, Freelance iş, grafiker iş, iş ilanı, part time web tasarım, web tasarım iş ilanları, web tasarım iş ilanları,

İş Başvuru Formu
İl:
Askerlik Durumu:
Eğitim Durumu:
Çalışma Türü:
Profili Resimi Yükle

[recaptcha theme:dark]