çalışoğlu

Çalışoğlu Otomotiv Web Sitesi Tasarımı

Proje Kapsamı: Web Tasarım, Mobil Tasarım, Programlama, Google Optimizasyon, Google SEO, Web Hosting, Mail Server, Destek, Logo Tasarım, Kurumsal Kimlik

Proje Süresi: 25 Gün

Proje Sorumlusu:  İbrahim Tanrıverdi, Ahmet Arabacı Abdurrahman Tanrıverdi

Web Sitesini İncele

Çalışoğlu Otomotiv Hakkında

Çalışoğlu Otomotiv ailesi olarak tecrübemiz ve deneyimli servis çalışanlarımızla kaliteden ödün vermeden, orjinal parça ve %100 memnuniyet garantisiyle hizmet vermekteyiz.

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

1) Tecrübe

Personelimizin tamamı alanında uzman ve ortalama 20 yıllık yetkili servis deneyimine sahip ustalardan oluşmaktadır.

2) Fiyatlandırma Politikamız

Tamamen orjinal cihazlar ve orjinal parçalar ile aracınızı yormadan bakım ve onarımını gerçekleştirirken; Minimum karlılık politikamız ile de siz değerli müşterilerimizin bütçesini etkilemeden, sürekli ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Türkiye’ye hızlı ve güvenilir Hafif Ticari Araç Servisi hizmeti vermenin gururubu yaşamaktayız. Son teknolojiye uygun sistem ve ürünleri kullanarak otomobilinizin bakım ve onarımlarını gerçekleştirmeye ve aynı zamanda müşteri memnuniyetini sürdürmeye devam ediyoruz.

Web Tasarım ve Kurumsal Kimlik alanında “Hayal Ötesi” Projeler Yapıyoruz.

Marstasu web tasarım ajansı, reklam ve tasarım hizmetleri konusunda öncü kuruluşlardan biri olma özelliği taşır. Web Tasarım Firmaları arasında liderlik yarışında üst sıralara doğru hızla ilerlemektedir. Biz biliriz ki; web sitesi tasarımı, kurumsal kimlik çalışması her müşterimizin defileye çıktığı kıyafetidir, tüm dünyaya kendini sunduğu vitrinidir, web sitesi ajansları da onların terzisidir, danışmanıdır, online mecralardaki varı-yoğu; her şeyidir. Marstasu, kurulduğu günden beri sadece mutlu müşteri – mutlu web tasarım şirketi denkleminin sağlanması, memnuniyetin sürdürülebilir olması ekseninde çalışmalar yapmaya odaklanmıştır.

Web Tasarım Firmaları ve Özellikle İstanbul Web Tasarım Ajansları Arasında Liderliğe Yürüyoruz.

Web hizmetleri kültürünün temelinde kurumu tanımak yatar. Marstasu ajansı, müşterilerine en sağlıklı biçimde ulaşmak için müşterilerini yerinde ziyaretler yaparak, web tasarımı, kurumsal kimlik, SEO ve yazılım projeleri öncesi analiz aşamasını gerçekleştirmeyi esas alır. Kişisel çalışmalar, KOBİ, KOBİ+ segmentinde yer alan tüm kurumların web sitesi tasarımı ve kurumsal kimlik hizmetleriyle kucaklamak için kendimizi sürekli yenileyerek, ülkemizin tüm diğer dinamiklerine vizyon – vitrin katmak misyonumuzdur. Modern tasarım logo trendlerinin kurumsal kimlik tasarımı hizmetleriyle kaynaştırılması, güncel akımların ülkemizde ilk kez hayat bulması, ajanslar için ciddi nitelikte farklılıklar yaratmaktadır. Logo tasarımı için çok önemli iki iddialı kelimenin hakkının tam teslim edilmesiyle olgunlaşır. Tüm logo tasarım projelerimizde hem logo tasarlama, hem de harika işler çıkarmanın, profesyonel kurumsal kimlik ve markalaşmanın haklı gururunu yaşamak bizi motive eden temel hedeflerimizdendir.