Doğanlar Tekstil Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Web Tasarım, Mobil Tasarım, Programlama, Google Optimizasyon, Google SEO, Web Hosting, Mail Server, Destek

Proje Süresi: 35 Gün

Proje Sorumlusu: Abdurrahman Tanrıverdi, İbrahim Tanrıverdi

Web Sitesini İncele

Doğanlar Tekstil Hakkında

Doğanlar Tekstil, 1989 yılında imalata başlamış olup halen Almanya, Hollanda ve Danimarka başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesine ihracat yapmaktadır. Profesyonel ekibi ile müşteriler tarafından kısa sürede sektörde önemli bir yere gelmiş, atılımcı ve yeniliklere açık bir firma olarak faaliyetlerini sürdürmekte, birçok firmaya hizmet vermektedir. Gelişmiş teknoloji kullanımı, Ar-ge çalışmaları ve başarılı satış/pazarlama stratejileriyle hem Türkiye’de hem dünyadaki önemli markalar ile stratejik ortaklığını gerçekleştirmiştir.

Web Tasarım ve Kurumsal Kimlik alanında “Hayal Ötesi” Projeler Yapıyoruz.

Marstasu web tasarım ajansı, reklam ve tasarım hizmetleri konusunda öncü kuruluşlardan biri olma özelliği taşır. Web Tasarım Firmaları arasında liderlik yarışında üst sıralara doğru hızla ilerlemektedir. Biz biliriz ki; web sitesi tasarımı, kurumsal kimlik çalışması her müşterimizin defileye çıktığı kıyafetidir, tüm dünyaya kendini sunduğu vitrinidir, web sitesi ajansları da onların terzisidir, danışmanıdır, online mecralardaki varı-yoğu; her şeyidir. Marstasu, kurulduğu günden beri sadece mutlu müşteri – mutlu web tasarım şirketi denkleminin sağlanması, memnuniyetin sürdürülebilir olması ekseninde çalışmalar yapmaya odaklanmıştır.

Web Tasarım Firmaları ve Özellikle İstanbul Web Tasarım Ajansları Arasında Liderliğe Yürüyoruz.

Web hizmetleri kültürünün temelinde kurumu tanımak yatar. Marstasu ajansı, müşterilerine en sağlıklı biçimde ulaşmak için müşterilerini yerinde ziyaretler yaparak, web tasarımı, kurumsal kimlik, SEO ve yazılım projeleri öncesi analiz aşamasını gerçekleştirmeyi esas alır. Kişisel çalışmalar, KOBİ, KOBİ+ segmentinde yer alan tüm kurumların web sitesi tasarımı ve kurumsal kimlik hizmetleriyle kucaklamak için kendimizi sürekli yenileyerek, ülkemizin tüm diğer dinamiklerine vizyon – vitrin katmak misyonumuzdur. Modern tasarım logo trendlerinin kurumsal kimlik tasarımı hizmetleriyle kaynaştırılması, güncel akımların ülkemizde ilk kez hayat bulması, ajanslar için ciddi nitelikte farklılıklar yaratmaktadır. Logo tasarımı için çok önemli iki iddialı kelimenin hakkının tam teslim edilmesiyle olgunlaşır. Tüm logo tasarım projelerimizde hem logo tasarlama, hem de harika işler çıkarmanın, profesyonel kurumsal kimlik ve markalaşmanın haklı gururunu yaşamak bizi motive eden temel hedeflerimizdendir.