ev-tadilatı-marstasu
ev-tadilatı-marstasu

EvTadilat.com.tr Web Sitesi Tasarımı

Proje Süresi: 15 Gün

Proje Sorumlusu: Abdurrahman Tanrıverdi, İbrahim Tanrıverdi, Ahmet Arabacı

Web Sitesini İncele

EvTadilat.com.tr Hakkında

EvTadilat.com.tr, ”İlhan İnşaat” bünyesinde, müşteri memnuniyeti ve kalite anlayışımızla birlikte, projelendirmeden başlayarak anahtar teslime kadar olan bütün iş aşamalarını, uzman kadrosu yönetiminde, aklınıza gelebilecek her türlü tadilatı yapmaktadır. Teknolojik gelişmeleri ve farklı tasarımları takip ettiğimiz için en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde uygulamak önceliğidir.
Komple tadilat işleri, Anahtar teslim tadilat işleri, pencere değişimi, çelik kapı, Mutfak tasarımı ve mutfak dolabı, Kartonpiyer, Asma tavan, Banyo tasarımı Fayans seramik döşeme işleri, Elektrik tesisatı, Doğalgaz tesisatı,Yer döşemeleri, parke ve aklınıza gelen bir çok hizmeti sunuyor.

Web Tasarım ve Kurumsal Kimlik alanında “Hayal Ötesi” Projeler Yapıyoruz.

Marstasu web tasarım ajansı, reklam ve tasarım hizmetleri konusunda öncü kuruluşlardan biri olma özelliği taşır. Web Tasarım Firmaları arasında liderlik yarışında üst sıralara doğru hızla ilerlemektedir. Biz biliriz ki; web sitesi tasarımı, kurumsal kimlik çalışması her müşterimizin defileye çıktığı kıyafetidir, tüm dünyaya kendini sunduğu vitrinidir, web sitesi ajansları da onların terzisidir, danışmanıdır, online mecralardaki varı-yoğu; her şeyidir. Marstasu, kurulduğu günden beri sadece mutlu müşteri – mutlu web tasarım şirketi denkleminin sağlanması, memnuniyetin sürdürülebilir olması ekseninde çalışmalar yapmaya odaklanmıştır.

Web Tasarım Firmaları ve Özellikle İstanbul Web Tasarım Ajansları Arasında Liderliğe Yürüyoruz.

Web hizmetleri kültürünün temelinde kurumu tanımak yatar. Marstasu ajansı, müşterilerine en sağlıklı biçimde ulaşmak için müşterilerini yerinde ziyaretler yaparak, web tasarımı, kurumsal kimlik, SEO ve yazılım projeleri öncesi analiz aşamasını gerçekleştirmeyi esas alır. Kişisel çalışmalar, KOBİ, KOBİ+ segmentinde yer alan tüm kurumların web sitesi tasarımı ve kurumsal kimlik hizmetleriyle kucaklamak için kendimizi sürekli yenileyerek, ülkemizin tüm diğer dinamiklerine vizyon – vitrin katmak misyonumuzdur. Modern tasarım logo trendlerinin kurumsal kimlik tasarımı hizmetleriyle kaynaştırılması, güncel akımların ülkemizde ilk kez hayat bulması, ajanslar için ciddi nitelikte farklılıklar yaratmaktadır. Logo tasarımı için çok önemli iki iddialı kelimenin hakkının tam teslim edilmesiyle olgunlaşır. Tüm logo tasarım projelerimizde hem logo tasarlama, hem de harika işler çıkarmanın, profesyonel kurumsal kimlik ve markalaşmanın haklı gururunu yaşamak bizi motive eden temel hedeflerimizdendir.