kiremit-çatı-web-site

Kiremitcati.com Web Sitesi Tasarımı

Proje Süresi: 12 Gün

Proje Sorumlusu: Abdurrahman Tanrıverdi, İbrahim Tanrıverdi, Ahmet Arabacı

Web Sitesini İncele

Kiremitcati.com Hakkında

Kiremitcati.com İLHAN ÇATI bünyesinde 1965den günümüze kadar uzayan zaman diliminde, kalite anlayışını sizlere taşımayı amaç edinmiştir. Kiremit sistemli çatı işlerinde, sektörün lider markası haline gelmiştir.

Yaptığımız kiremit çatılar, doğanın aşındırıcı şartlarına, yıllarca dayanmakla beraber, dona dayanıklı,su geçirmeyen, sesi ile çeliğin sağlamlığını hissettiren, kırılmaya karşı son derece mukavemetli bir yapıya sahiptir. Fonksiyonel özelliklerinin yanında, kiremit sisteminde estetiğede önem veren İLHAN ÇATI, çatı mimarisinde, müşterilerimizinde yoğun talebiyle en güzel tasarımlara her geçen gün bir yenisini daha eklemektedir. Bu geniş çaplı çalışmalarımız sayesinde, yıllarca sorunsuz bir çatı altında bulunmanın, mutluluğunu bizimle beraber yaşayabilirsiniz. sisteminde estetiğe de önem veren çatı mimarisinde, müşterilerimizin de yoğun talebiyle en güzel tasarımlara her geçen gün bir yenisini daha eklemektedir. Bu geniş çaplı çalışmalarımız sayesinde, yıllarca sorunsuz bir çatı altında bulunmanın, mutluluğunu bizimle beraber yaşayabilirsiniz.

Web Tasarım ve Kurumsal Kimlik alanında “Hayal Ötesi” Projeler Yapıyoruz.

Marstasu web tasarım ajansı, reklam ve tasarım hizmetleri konusunda öncü kuruluşlardan biri olma özelliği taşır. Web Tasarım Firmaları arasında liderlik yarışında üst sıralara doğru hızla ilerlemektedir. Biz biliriz ki; web sitesi tasarımı, kurumsal kimlik çalışması her müşterimizin defileye çıktığı kıyafetidir, tüm dünyaya kendini sunduğu vitrinidir, web sitesi ajansları da onların terzisidir, danışmanıdır, online mecralardaki varı-yoğu; her şeyidir. Marstasu, kurulduğu günden beri sadece mutlu müşteri – mutlu web tasarım şirketi denkleminin sağlanması, memnuniyetin sürdürülebilir olması ekseninde çalışmalar yapmaya odaklanmıştır.

Web Tasarım Firmaları ve Özellikle İstanbul Web Tasarım Ajansları Arasında Liderliğe Yürüyoruz.

Web hizmetleri kültürünün temelinde kurumu tanımak yatar. Marstasu ajansı, müşterilerine en sağlıklı biçimde ulaşmak için müşterilerini yerinde ziyaretler yaparak, web tasarımı, kurumsal kimlik, SEO ve yazılım projeleri öncesi analiz aşamasını gerçekleştirmeyi esas alır. Kişisel çalışmalar, KOBİ, KOBİ+ segmentinde yer alan tüm kurumların web sitesi tasarımı ve kurumsal kimlik hizmetleriyle kucaklamak için kendimizi sürekli yenileyerek, ülkemizin tüm diğer dinamiklerine vizyon – vitrin katmak misyonumuzdur. Modern tasarım logo trendlerinin kurumsal kimlik tasarımı hizmetleriyle kaynaştırılması, güncel akımların ülkemizde ilk kez hayat bulması, ajanslar için ciddi nitelikte farklılıklar yaratmaktadır. Logo tasarımı için çok önemli iki iddialı kelimenin hakkının tam teslim edilmesiyle olgunlaşır. Tüm logo tasarım projelerimizde hem logo tasarlama, hem de harika işler çıkarmanın, profesyonel kurumsal kimlik ve markalaşmanın haklı gururunu yaşamak bizi motive eden temel hedeflerimizdendir.