shaman's-secret

Shaman’s Secret E-Ticaret Sitesi Tasarımı

  • E- Ticaret Arayüz Tasarımı
  • Online Sipariş Sistemi
  • Online Ödeme Altyapısı
  • Mobil Site Tasarımı
  • Hosting Hizmeti
  • E-Posta Hizmeti
  • SSL Güvenlik Sertifikası
  • Google Optimizasyon
  • Seo Çalışması
Web Sitesini İncele

Shaman’s Secret Hakkında

Shaman’s Secret kurucusu Beril Turhan’dır. Beril Turhan 1985 İstanbul doğumlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Bölümü mezunudur.

Beril Turhan Kimdir?

Ailemdeki şifacı ve şaman ruhlu kadınlar, küçüklüğümden itibaren beni çok etkiledi. Ailemdeki her birey doğaya, doğala, doğadan gelene çok saygılı ve meraklıdır.  

Annemin ananesi hayvanlarla konuşan, hayvanların dilini anlayan, arıları çıplak elleriyle tutup onlara fısıldayan, damında 3 yılan besleyen, çok özel bir kadındı.

Annemin babasının babaannesi ise tüm civar köylere şifa dağıtan bir şifacıymış.

Ben bu hikayelerle büyürken, annem bunları görerek büyümüş. Haliyle o da doğal ürünlere ve doğayı dinlemeye çok meraklıdır. Çocukluğumdan beri fermantasyonlar, kefirler, yoğurtlar, özel bitkisel karışımlar, tentürler arasında büyüdüm. Günümüzde çok popüler olan Kombucha, bizim evimize 1988 yılında girmiş. Zira kefiri çevremizde kimseler bilmezken biz yapar ve içerdik. Ancak maalesef o dönemde doğru malzemeler kullanmadığı için kültürü küflendirmiş ve atmak zorunda kalmış.

Kombucha hayatımıza tekrar 2003 yılının başında girdi. O günden beri mucizevi etkilerini anlattığımız herkes ile elimizden geldiğince paylaşmaya çalıştık. Çevremden gelen talepler sonucunda, birikimlerimi şimdi daha çok insanla buluşturmak için Shaman’s Secret markasını yarattım. 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan Üretim İzni alarak, evde üretebileceğiniz Kombucha Başlangıç Kitlerinin yanı sıra, hazır Kombucha Çayları da hazırlamaktayım. Ayrıca Kombucha hazırlarken ihtiyacınız olabilecek çeşitli ekipmanları da internet sitem üzerinden sunuyorum.

Shaman’s Secret markasıyla atalarımdan gelen onlarca şifalı tarifi paylaşmayı ve insanlara şifa olmayı niyet ediyorum.

Web tasarım hizmetlerinde Marstasu öncü kuruluşlardandır.

 Marstasu web tasarım ajansı, web tasarım hizmetleri konusunda öncü kuruluşlardan biridir. Biz biliriz ki; web sitesi tasarımı her müşterimizin online itibarıdır, tüm dünyaya kendini sunduğu vitrinidir, web hizmet ajansları da onların mimarıdır, danışmanıdır, online mecralardaki rehberidir.

Marstasu, kurulduğu günden beri sadece mutlu müşteri – mutlu web tasarım şirketi denkleminin sağlanması, memnuniyetin sürdürülebilir olması ekseninde çalışmalar yapmaya odaklanmıştır.

Web tasarım ajansları Web hizmetleri kültürünün temelinde kurumu tanımak yatar. Marstasu ajans, hem yurt dışı, hem de yurtiçindeki müşterilerine en sağlıklı biçimde ulaşmak için özellikle yurtiçi müşterilerine yerinde ziyaretler yaparak, web tasarımı SEO (Suchmaschinenoptimierung) ve yazılımı projeleri öncesi analiz aşamasını gerçekleştirmeyi esas alır. Farklı coğrafyalara hitap etmek için gereken tüm web tasarım SEO hizmetleri donanımına sahibiz.

KOBİ, KOBİ+ segmentinde yer alan tüm kurumların web sitesi tasarımı hizmetleriyle kucaklamak için kendimizi sürekli yenileyerek, ülkemizin tüm diğer dinamiklerine vizyon – vitrin katmak misyonumuzdur.

Modern tasarım SEO trendlerinin web tasarımı hizmetleriyle birleştirilmesi, güncel akımların ülkemizde de hayat bulması, ajanslar için en önemli nitelikte farklılıklar yaratmaktadır.

2004’ten bu yana web tasarım ihtiyaçlarınız için en doğru adres olmaya devam ediyoruz:

» web tasarım firmaları
» web tasarım şirketi
» web tasarımı
» web yazılım geliştirme
» web tasarım ajansları
» web tasarım hizmetleri
» web tasarım şirketleri

web projeleri geliştirme çok önemli iki iddialı kelimenin, hakkının tam teslim edilmesiyle olgunlaşır. Tüm web tasarım projelerimizde hem web yazılım geliştirme, hem de harika işler çıkarmanın, profesyonel web tasarımın ve yazılımın markası olmanın haklı gururunu yaşamak bizi motive eden temel hedeflerimizdendir.

Web tasarım projesini Marstasu Ajans’a vererek online prestijini emin ellere teslim etmek isteyen her müşteri, sonraki projelerinde tekrar bizi seçmektedir. Marstasu Bilişim Hizmetleri; bu gururu taşımaya ve güveni boşa çıkarmamaya gayret ederek, daima tam konsantrasyonla çalışmakta, en iyi yaptığı işi yani web tasarım ve yazılım projeleri yapmaya devam etmektedir.